جستجو

پاکت جاروبرقی

پاکت جاروبرقی

پاکت جاروبرقی و کاربرد وسیع آن از طرف خانواده ها با توجه به تفاوت انواع جاروهای برقی و نوع پاکت مورد استفاده در آنها این روزها به بخشی از ملزومات مصرفی در این زمینه کاری تبدیل شده است. تنوع این محصولات را می توان به جهات مختلف تقسیم بندی نمود.

از نظر نوع و مواد مصرفی در تهیه انواع پاکت جاروبرقی، وجود لایه های حفاظتی و نیز میزان ظرفیت هر پاکت، استانداردهای به کار رفته در تولید و در نهایت الگوهای مصرفی در تهیه پاکت اختصاصی برای هر برند، نکات زیادی وجود دارد که توجه به آنها کیفیت کاربردی این محصولات را بالاتر می برد.

پاکت جاروبرقی : از تنوع تا کیفیت و کارایی!

جاروبرقی و ابزار جانبی آن به عنوان بخشی از ملزومات بهداشتی مورد استفاده در خانه، امروزه به بخش جدا نشدنی از لوازم خانگی مورد استفاده عموم تبدیل شده است. استفاده بهینه از این وسیله نیازمند کاربرد مناسب و به جای قطعات و لوازم مورد استفاده در آن است.

پاکت جاروبرقی به عنوان شناخته شده ترین بخش از این ملزومات کاربرد زیادی داشته و نقش مهمی در اجرای بهتر نظافت منزل و محیط کار دارد. استفاده از جاروبرقی به این بخش ها محدود نمی شود و مراکزی مانند سالن های ورزشی، مراکز کاری و محیط ادارات و بسیاری موارد دیگر را نیز شامل می شود.

تنوع نمونه های موجود در این بخش کاربرد مفید آنها را امکان پذیر نموده است. تفاوت های موجود در انواع پاکت جاروبرقی به موارد مختلفی مربوط می شود که از اندازه و مواد ساخت پاکت تا نوع و مدت استفاده از آن را شامل می شود. هم چنین تولید نمونه های آنتی باکتریال و ضد آلرژی این محصولات برای افراد حساس از تحولاتی است که طی سال های اخیر در این مسیر رخ داده است.

آشنایی با انواع پاکت جاروبرقی ویژه برندهای مختلف

برندهای سازنده جاروبرقی طراحی تولیدات خود را با استانداردهای گوناگون تطبیق داده اند. بر این اساس در بخش پاکت ویژه جاروبرقی نیز تفاوت هایی دیده می شود. به این ترتیب هر برند دارای پاکت مخصوص به خود با ویژگی های مخصوص است که منطبق با بدنه و توان همان جارو طراحی و ساخته می شود.

در این بخش به معرفی نمونه های متنوع این محصولات می پردازیم.

پاکت جاروبرقی ویژه روسو

این نوع پاکت دارای ظرفیت بالای گنجایش بوده و نسبت به سایر نمونه ها دچار افت مکش نمی شود. این پاکت از الیاف آنتی آلرژی و آنتی باکتریال به صورت منسوجات میکروفیلتر تهیه شده و برای استفاده افراد با زمینه حساسیتی بسیار مناسب است. علاوه بر این، ساختار پاکت جاروبرقی مخصوص روسو به نحوی است که ضمن عمل فیلترینگ، مانع از خروج گرد و خاک شده و از بروز مشکلات تنفسی برای افراد جلو گیری می کند.

این نوع پاکت ۵ لایه محافظتی نفوذ ناپذیر در برابر عوامل باکتریایی دارد. به این ترتیب مصرف کنندگان این نوع پاکت جاروبرقی هنگام کاربرد آن بابت عدم خروج این فاکتورها آسوده خاطر خواهند بود.

در کنار همه این مزایا، پاکت جاروبرقی روسو از دوام زیادی نیز برخوردار بوده و طول عمر آن نسبت به نمونه های معمولی کاغذی تا ۵۰٪ بیشتر است. این محصول در بسته های ۴ تایی به مشتریان عرضه می شود.

پاکت جاروبرقی ویژه بوش G ALL

مشخصات پاکت ویژه جاروبرقی بوش به گونه ای است که استفاده بهینه و بهداشتی از این نوع جارو را به خوبی امکان پذیر می کند. کاربرد الیاف مخصوص در تولید آن، مقاومت این نوع پاکت را در برابر خروج ذرات گرد و غبار بالا برده و آن را به محصولی عایق در برابر عوامل میکروبی و باکتریایی تبدیل کرده است.

این نوع پاکت دارای گنجایش بالایی است و کاربرد آن به افت مکش جاروبرقی و کم شدن قدرت آن منجر نمی شود. ویژگی فیلترینگ در این محصول عملکرد آن را بهبود بخشیده و مانع از خروج گرد و غبار از آن می گردد. به علاوه پاکت جاروبرقی مخصوص بوش با داشتن ۵ لایه محافظ از پراکنده شدن باکتری ها در محیط جلوگیری و زمینه بهداشتی مناسبی را فراهم می کند.

دوام بالا و طول عمر مفید این محصول نسبت به نمونه های تهیه شده از کاغذ بالا بوده و به طور متوسط تا ۵۰ درصد بیشتر کاربرد دارد. به علاوه این نوع پاکت جاروبرقی برای افراد دارای حساسیت های تنفسی مفید بوده و مانع از گسترش ذرات گرد و غبار و بروز مشکلات ریوی می شود. این محصول نیز در بسته های حاوی ۴ عدد پاکت عرضه می شود.

 پاکت جاروبرقی ویژه سامسونگ

کاربرد پاکت جاروبرقی ویژه این برند جاروبرقی با مزایای دوام بالا و دارا بودن خواص ضد حساسیتی با استقبال خوب مشتریان همراه بوده است. محصول که در ساخت آن از الیاف ویژه آنتی باکتریال استفاده شده از نظر حفظ شرایط بهداشتی مورد بسیار موفقی به شمار می آید. ضمن آنکه با داشتن گنجایش بالا نسبت به نمونه های معمولی مانع از قدرت مکش جاروبرقی نشده و از آن کم نمی کند.

این پاکت جاروبرقی با استفاده از عملکرد فیلترینگ مانع از نشر انواع باکتری در محیط شده و از بروز بیماری های باکتریایی پیشگیری می کند.

خواص آنتی آلرژیک در نظر گرفته شده برای این محصول نیز مانع از بروز حساسیت در اثر کاربرد پاکت جاروبرقی مخصوص سامسونگ شده و استفاده از آن را برای همه افراد حتی کسانی که ریه حساس و انعطاف پذیری در مقابل عوامل حساسیت زا دارند مناسب نموده است.

این محصول در بسته های ۴ تایی به مشتریان عرضه می شود. کاربرد لایه های مقاوم و آنتی باکتریال در این محصول مزیت بهداشتی بزرگی است که برای آن در نظر گرفته شده و آن را نسبت به نمونه های دیگر برتری داده است.

پاکت جاروبرقی ویژه پاناسونیک

استفاده از جاروبرقی پاناسونیک می تواند بهترین عملکرد بهداشتی را نصیب کاربران کند. به ویژه اگر همزمان از پاکت جاروبرقی ویژه این برند نیز استفاده کنیم. به این ترتیب با استفاده از هماهنگی بین نوع جاروبرقی و پاکت مخصوص بهترین نتایج را به دست می آوریم.

 در ساخت این نوع پاکت از الیاف مخصوص ضد میکروب استفاده شده که مانع از پراکنده شدن گرد و غبار و خروج آن از پاکت می شود. این متریال هم چنین مانع از بروز حساسیت در افراد شده و این نوع پاکت جاروبرقی را به گزینه ای آنتی آلرژی تبدیل کرده است.

به این ترتیب افراد حساس نیز می توانند با خیال آسوده و بدون نگرانی بابت بروز مشکلات آلرژیک یا بیماری های میکروبی از این محصول استفاده کنند.

گنجایش بالای این نوع پاکت جاروبرقی که در بسته های ۴ عددی تولید و عرضه می شود مزیت دیگری است که کاربرد آن را بدون کاهش مکش جارو میسر می کند. استفاده از این نوع پاکت برای فضاهای بسته بهداشتی کاملا مناسب است و طول عمر مفید دو برابری آن نیز، خرید این نوع پاکت را از صرفه اقتصادی مناسبی برخوردار کرده است.

پاکت جاروبرقی ویژه آاگ - الکترولوکس - فیلیپس

جاروبرقی های آاگ، الکترولوکس و فیلیپس را می توان با یک نوع کیسه مشترک مورد استفاده قرار داد که دارای ویژگی های خاصی است و آن را از مزیت های زیادی برخوردار می کند.

برخی از این ویژگی ها به نوع الیاف مصرفی در تولید این نوع پاکت جاروبرقی مربوط بوده و مواردی مانند مقاومت در برابر عوامل میکروبی و باکتریایی را به دنبال دارد. هم چنین این نوع پاکت از دوام بالایی و تا ۵۰ درصد بیش از نمونه های کاغذی برخوردار است.

به علاوه افراد حساس نسبت به گرد و غبار و دارای ریه های حساس می توانند به راحتی از این نوع پاکت جاروبرقی استفاده کنند، بدون آنکه بابت بروز حساسیت یا بیماری های میکروبی در اثر انتشار ذرات گرد و غبار نگران باشند. زیرا این محصولات با ۵ لایه مقاوم و محافظتی در برابر باکتری تولید می شوند.

این نوع پاکت ها از ظرفیت بالایی برخوردارند که مانع از افت فشار مکش جارو شده و قابلیت پاکیزه سازی بالایی به آن می دهد. این محصولات در بسته بندی ۴ تایی عرضه می شود و از صرفه اقتصادی خوبی نیز برخوردار است. این پاکت جاروبرقی ویژه از عملکرد فیلترینگ برخوردار است که مانع از پخش شدن گرد و غبار در هوا شده و به ویژه برای افراد حساس بسیار مناسب است.

پاکت جاروبرقی چند منظوره چیست و چه کاربردی دارد؟

 در کنار محصولات پاکت جاروبرقی معمولی که این روزها در بازار عرضه می شود، با تولیدات پاکت جاروبرقی چند منظوره نیز روبرو هستیم که با ویژگی های متفاوتی عرضه می شود و از برتری های خاصی در مصرف برخوردار است.

برخی از این امتیازات عبارتند از :

دارا بودن خواص ضد حساسیتی : کاربرد ۵ لایه مقاوم از الیاف ویژه در تولید این نوع پاکت های جاروبرقی، آنها را از مزیت آنتی آلرژی و ضد باکتری بودن برخوردار کرده است. ویژگی ممتازی که استفاده از این نوع پاکت را بدون نگرانی بابت انتشار میکروب و باکتری در محیط روبرو می کند. به این ترتیب کاربران حساس نیز می توانند از این محصولات استفاده کنند.

دوام بالا و صرفه اقتصادی : این پاکت ها هم چنین دارای عمر ۵۰٪ بیشتر از نمونه های کاغذی هستند که از نظر صرفه اقتصادی یک مزیت بزرگ به شمار می آیند.

مجهز به سیستم فیلترینگ : این محصولات دارای عملکرد فیلترینگ هستند که مانع از خروج گرد و غبار شده و محیط را از نظر بهداشتی کاملا پاکسازی می کند.

گنجایش بالا : این محصولات از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و با مشکل کاهش مکش نیز روبرو نیست. موردی که کاربرد آنها را به گزینه انتخابی بسیاری تبدیل کرده است.

برخوردار از لایه های مقاوم و نفوذ ناپذیر در برابر باکتری : فناوری خاص به کار رفته در ساخت این نوع پاکت جاروبرقی مانع از نفوذ باکتری از آن شده و این محصولات را به گزینه های بهداشتی ارزشمندی تبدیل کرده است. این خصوصیت هم چنین فضای نگهداری جاروبرقی را به محیطی فاقد فاکتورهای غیر بهداشتی و میکروبی تبدیل و از بروز مشکلات باکتریایی در آن جلوگیری می کند.

مناسب برای محیط های بهداشتی و فضاهای بسته : از این نوع پاکت جاروبرقی چند منظوره برای محیط های بسته و بهداشتی استفاده می شود. به دلیل ویژگی های در نظر گرفته شده برای این محصولات، امتیاز بهداشتی بودن در همه نمونه ها موجود بوده و برای افراد حساس که به بهداشت محیط اهمیت زیادی می دهند پیشنهادی مناسب محسوب می شوند.

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
پاکت جاروبرقی روسو

پاکت جاروبرقی مخصوص روسو

۴ عدد
120,000 تومان
پاکت جاروبرقی بوش
پاکت جاروبرقی سامسونگ
پاکت جاروبرقی پاناسونیک
آ ا گ
تصویر  پاکت جاروبرقی چند منظوره
فیلترها
Sort
display