جستجو

هیتر

محصول هیترفن برقی روسو مدل COZY

در فصل زمستان و سرما استفاده از وسایل گرمایشی برای گرم کردن محیط خانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این موضوع سبب شده تا با پیشرفت تکنولوژی، محصولات بسیاری راهی بازار شوند که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی برای گرم نمودن محیط بوده و سبب بهبود وضعیت هوای محیط شوند در این بین، انواع مختلف هیترفن از انواع محصولات ارزان قیمت و با کارایی بالا هستند که قابلیت جا به جایی راحتی داشته و در محیط های مختلف می توان از آنها استفاده نمود.

با اینکه این محصولات تنوع بسیاری دارند اما در برخی از ویژگی ها بسیار نزدیک به هم و مشترک هستند. با این حال تصمیم گرفتیم که در این مقاله و در ادامه، درباره یکی از این محصولات نکاتی را بیان کنیم. هیترفن برقی روسو مدل COZY محصولی است که در این مقاله می توانید درباره آن اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

 


 

ویژگی های ظاهری هیترفن برقی

در اولین بخش از مشاهده هر محصول، ظاهر محصول به چشم می آید. برای اینکه بتوانید بهترین محصول ممکن را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید، لازم است تا از ظاهر محصول مورد نظر اطلاعاتی را داشته باشید. هیتر برقی روسو مدل COZY دارای ابعادی به طول ۳۶، عرض ۳۰، و ارتفاع ۱۵ سانتی متر بوده که ممکن است برای محیط مورد نظر شما ابعاد مناسبی باشد. همچنین این محصول و ابعاد آن چیزی در حدود ۱.۸ کیلوگرم وزن داشته که سبب جا به جایی راحت این محصول می شود. در نظر گرفتن ابعاد و وزن محصول ممکن است در ابتدا مهم نباشد اما در زمان جا به جایی و حمل محصول به نکته ای مهم و قابل توجه تبدیل می گردد.

 


 

توان حرارتی و قدرت هوای هیترفن برقی

پس از در نظر گرفتن ویژگی های ظاهری محصول، لازم است تا برای شناخت بهتر هیترفن برقی روسو مدل COZY به سراغ ویژگی های حرارتی آن برویم. یک هیترفن برای توان حرارتی خود مورد استفاده قرارمی گیرد. داشتن توان حرارتی بالا و مناسب می تواند دلیل محکمی بر استفاده و خرید یک محصول باشد. این هیتر برقی دارای توان حرارتی ۲۰۰۰ وات بوده که برای چنین محصولی عددی قابل توجه است. ضمن اینکه در کنار این توان حرارتی خروجی هوایی به میزان ۱.۸ متر در دقیقه دارد که با استفاده از آن می تواند به خوبی محیطی به اندازه ۱۲ متر مکعبی را گرم و مطبوع کند. این نکات در کنار یکدیگر هیترفن برقی روسو مدل COZY را محصولی مناسب و کاربردی ساخته است.

 


 

قابلیت تنظیم حرارت به دو صورت مختلف با استفاده از ترموستات

همان طور که گفته شد و خود نیز به خوبی می دانید، میزان حرارت یک هیترفن برقی از هر چیز دیگری برای آن مهم تر است. این قابلیت تنظیم حرارت در هیترفن برقی نام برده شده، با استفاده از دو صورت مختلف انجام می شود که هر یک به شکلی متفاوت صورت می گیرد. ضمن اینکه این محصول دارای ترموستات برای تنظیم دما بوده و به این وسیله با افزایش میزان دما بیش از حد مجاز، خود به خود و خودکار خاموش می گردد. سپس با کاهش دمای محیط دوباره بصورت خودکار روشن شده و دمای محیط را نیز افزایش می دهد. این موضوع سبب بالا رفتن کیفیت کار محصول می شود. ضمن اینکه به این ترتیب دمای محیط نیز همواره در حالت متعادل نگه داشته خواهد شد.

 


 

قابلیت اضافی دیگر در این محصول

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، هیتر برقی روسو مدل COZY قابلیت های دیگری را نیز دارد. قابلیت هایی که سبب می شوند تا این محصول در برابردیگر محصولات انتخاب بهتری برای خریداری شدن و انتخاب افراد باشد. برخی از این قابلیت هاعبارت است از:

  • داشتن حوله خشک کن
  • استفاده از المنت سرامیکی PTC
  • قابلیت نصب در حمام
  • استفاده از سیستم ضد انجماد
  • قابلیت نصب بر روی دیوار
  • دارای قطع کن خودکار سه مرحله ای

 

جمع بندی پایانی مقاله

اگر به دنبال خرید یک محصول گرمایشی برای محیطی کوچک باشید، انواع هیتر فن برقی انتخاب مناسب برای شما است. محصولاتی که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و هر یک دارای ویژگی های متفاوتی هستند. در این مقاله و آنچه که گذشت، به دنبال معرفی هیترفن برقی روسو مدل COZY بودیم تا با استفاده از یافتن اطلاعاتی درباره آن، بتوانیم خرید مناسب و خوبی را با توجه به نیاز خود داشته باشیم. امید است با خواندن این مقاله نتیجه مناسب و خوبی را برای خود به دست آورده باشید.

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
هیتر روسو

هیتر برقی روسو مدل cozy

رنگ کرم
1,815,000 تومان
هیتر روسو

هیتر برقی روسو مدل cozy

رنگ طوسی
1,815,000 تومان
هیتر

هیتر برقی روسو مدل cozy

رنگ قهوه ای
1,815,000 تومان
فیلترها
Sort
display